Сміливі ідеї — в красиві споруди

Купити квартиру в новобудові

Переваги новобудови: фактор людський

Перефразовуючи народну мудрість: ми обираємо роботу, машину й житло, і тільки сусідів нам дає Бог. Купити квартиру зараз непросто. Здатність до такого кроку сама по собі є певним селективним механізмом: сусідні квартири купуватимуть люди одного соціального й матеріального стану з Вами. Отже, купуючи квартиру в новобудові, ми можемо певним чином вплинути на долю в питанні добору сусідів.

Купити квартиру в новобудові м.Львів

Купити квартиру в новобудові – це ще й гарантовано отримати юридично «чисту» квартиру, без будь-яких ускладнень, які могли б бути успадкованими від попередніх власників у випадку купівлі на вторинному ринку. Приклади таких «сюрпризів» - прописані в квартирі неповнолітні, неповносправні, а також люди, які знаходяться у місцях позбавлення волі чи навіть виписані тимчасово на час навчання й прописки в гуртожитку. Процедура купівлі-продажу квартири, де серед власників та прописаних є вищезазначені люди, доволі складна в юридичному сенсі. Якщо ж Вашим рішенням буде купити квартиру в новобудові, подібні утруднення виключено, бо першим її власником станете Ви.

Купити квартиру в новобудові м.Львів

Якщо квартира здається «під сірий ключ», це означає, що Вам не доведеться нічого переробляти в її оздобленні. До Вас тут ніхто не жив, і все в Вашому новому житлі буде саме так, як того забажаєте Ви. Купити квартиру в новобудові – означає отримати величезний простір для дизайнерської фантазії, обмежений лише Вашим кошторисом.

Для господарів, які вірять в «енергетику квартири», купити квартиру в новобудові теж виглядає найкращим рішенням: жодної «негативної енергетики» від попередніх власників така квартира набрати аж ніяк не могла. Жодне сумнівне минуле не тяжіє над нею. Це така собі tabula rasa, в історії якої перший слід залишите саме Ви.

Купити квартиру в новобудові м.Львів

Підсумуємо «людський фактор» у перевагах купівлі квартири в новобудові:

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК» та ТМ «Нова Оселя» доведуть Вам: нове у будівництві завжди означає найкраще.

Купити квартиру в новобудові. Переваги: фактор технологічний

Купити квартиру чи купити будинок?

Будинок чи квартира? Міні-тест

© 2012-2016 «Бізнес-Вектор ДК»

Дизайн та розробка ura.com.ua