Сміливі ідеї — в красиві споруди

Купити квартиру в новобудові

Купити квартиру в новобудові: переваги технологічні

Якщо Ви хоча б кілька хвилин переглядаєте наш сайт, то, можливо, маєте найвагоміші підстави це робити. Адже такий перегляд може передувати одному з найважливіших рішень у житті: купити квартиру у Львові.

Одне з перших питань, на які кожен майбутній власник дає собі відповідь: В якому будинку купити квартиру? Це буде новобудова чи вторинний ринок? Кожен з варіантів має свої переваги.

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК» – компанія-забудовник, тож зараз ми із задоволенням підсумуємо для Вас переваги купівлі квартири саме в новобудові, у компанії-забудовника. А вирішувати, яка саме квартира стане Вашою метою, звісно, тільки Вам.

Переваги новобудови: фактор технологічний

Технології будівництва в Україні сьогодні зробили величезний крок вперед. У будівництві квартир, яке відбувається зараз, забудовники застосовують нові матеріали й технології для створення комфорту - результат європейського науково-практичного підходу до будівництва. Житло, яке будується в цей момент у Львові, матиме в своєму «арсеналі» цілий комплект реалізованих прогресивних нововведень: нові засоби захисту бетону й металу, новий підхід до енергозбереження, утеплення, звукоізоляції тощо.

Купити квартиру в новобудові м.Львів

Не секрет, що новітні технології приходять до нас переважно з-за кордону. Для нас це має те значення, що всі ці новинки попередньо пройшли період впровадження й перевірки в європейському будівництві, а значить, попри свою новизну, мають достатній досвід практичного застосування.

Купити квартиру в новобудові - означає купити житло, якнайкраще пристосоване до потреб сучасного комфортного проживання. Це стосується як просторих квартир, так і бюджетного однокімнатного житла. Сьогодні навіть панельні будинки мають покращене планування. Жодних мікро-кухонь, які зустрічаються в старих помешканнях! Купити квартиру у Львові, навіть однокімнатну, сьогодні означає – скористатись перевагою максимально ефективного використання кожного квадратного сантиметра її площі.

Купити квартиру в новобудові м.Львів

Сучасна квартира зазвичай обладнана великою кількістю одиниць побутової техніки. Люди звикли до корисних речей, які роблять побут зручним, але потребують значної кількості електричної енергії. Електрична мережа новобудови якнайкраще витримує навантаження, на які не розраховано старі електромережі. Всю побутову техніку в новій квартирі можна увімкнути одночасно без ризику перевантаження.

В новобудові ви гарантовано не зіткнетесь із ще однією болючою проблемою старих будинків: зношеними комунікаціями. Ви назавжди забудете сполучення слів «в аварійному стані», коли йтиметься про водопровідні чи каналізаційні труби.

Підсумуємо переваги новобудови в технологічному аспекті. Купити квартиру в новобудові - означає отримати:

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК» та ТМ «Нова Оселя» доведуть Вам: нове у будівництві завжди означає найкраще.

Купити квартиру чи купити будинок?

Будинок чи квартира? Міні-тест

Крім переваг у технологічній сфері, є ще й суто людський, суб’єктивний перелік переваг. Купити квартиру в новобудові виглядає доволі привабливо ще й
з наступної точки зору:

© 2012-2016 «Бізнес-Вектор ДК»

Дизайн та розробка ura.com.ua