(068) 000 00 68
USD: 26.3357
EUR: 26.3357

#Ukrainian Urban Awards – Конкурс Української Урбаністики

Ukrainian Urban Awards – конкурс, покликаний визначити кращі архітектурні проекти України.
Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та розповсюдження передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті.
Місія конкурсу – покращення якості інфраструктури та архітектурного середовища міст України.

Наші два визначні проекти представлені у номінаціях Житлова архітектура та Міське планування на Ukrainian Urban Awards.

№19317 Номінація : Житлова архітектура
Назва проекту : Малоголосківські пагорби. Північний пагорб
Ведучий архітектор : Зінчук Наталя Богданівна
Склад команди : Наталя Зінчук, Юрій Максимюк, Юрій Томищ, Ростислав Тшук, Назар Павлеса, Ігор Гладун
Назва компанії : Архітектурний офіс «Зелемінь»

Новий житловий комплекс, розташований на межі “спального району” та лісопарку, повинен сформувати водночас активне громадське життя, відчуття домашнього затишку та відповідальності за власну домівку. Чітке зонування території та єдина концепція житлового і нежитлового просторів поєднують ці аспекти. Максимальне збереження і толерування до рельєфу та природи зберігають цінність навколишнього простору.

Наявна топографія, як природній бар’єр, розмежовує простори на активний громадський та приватний житловий. Терасування рельєфу природно відділяє активний потік загальнодоступної вулиці від подвір’я, зберігаючи його спокій і затишок. Врізання окремих будинків перпендикулярно схилу зберігає візуальний зв’язок вулиці з природою пагорбів, створює прекрасну оглядовість і природну освітленість. Змінна висота і терасованість будинків на верхніх поверхах наслідує форму рельєфу. Будинки між собою є функціонально та композиційно пов’язаними в загальній системі комплексу.

№19316 Номінація : Міське планування
Назва проекту : Липові роси
Ведучий архітектор : Зінчук Наталя Богданівна
Склад команди : Наталя Зінчук, Ігор Гладун, Володимир Палій, Мирослава Мазепа, Наталя Машевська, Адріана Криворучко, Мар’ян Дільний
Назва компанії : Архітектурний офіс «Зелемінь»

Ділянка проектування знаходиться в селі Липники, в оточенні лісу, за 7 км від Львова. На жаль, багато таких приміських селищ відіграють роль умовного “спального району”, коли все активне громадське життя проходить в межах міста. Мета – при проектуванні цієї дільниці – утворити в заміських межах агломерацію з міським типом життя, наповнену всіма супутніми ознаками та інфраструктурою, що включає дитячий садочок, заклади харчування, магазини, місця для дозвілля дорослих і дітей. Завдання – заохотити та надати майбутнім мешканцям, засобами проектування, можливість для розвитку приватного бізнесу, що унеможливить так зване “вимирання” в момент “добових міграцій”.

Блокована забудова забезпечує достатню щільність на насиченість вулиці. Геометрія вулиць з численними поворотами уповільнює швидкість руху в межах кварталу. Малоповерхова забудова дозволяє робити проїзди вузькими і забезпечує візуальний і звуковий контакт з вулицею та іншими мешканцями.

http://ukrainianurbanawards.com/