(068) 000 00 68
USD: 26.3357
EUR: 26.3357

Форум новобудов та інвестицій 2019

17-18 травня на Арені Львів стартує наймасштабніший Форум Новобудов та Інвестицій 2019!

Хочемо повідомити, що наша компанія 17-18 травня на Арені Львів прийматиме участь у наймасштабнішій події на ринку нерухомості Західної України – “Форумі новобудов та інвестицій 2019”.

Це подія, коли раз на рік більшість забудовників та компаній, які працюють у сфері нерухомості Львова збираються під одним дахом та пропонують свої послуги на ексклюзивних умовах.

В рамках форуму у вигляді панелей будуть обговорюватись найактуальніші запитання що стосуються розбудови міста, розвитку інфраструктури та потреб жителів Львова. До участі запрошуються представники влади міста та власники топових будівельних компаній. Також будуть обговорюватись плани міста щодо створення нових житлових кварталів на територіях занепалих промислових зон та недіючих заводів.

Для людей, які розглядають для себе інвестиції в нерухомість організатори підготували особливу програму на тему: “Куди інвестувати кошти у 2019 році. Основні тренди на ринку нерухомості Львова. Аналіз житлової, офісної, складської та готельної нерухомості і бізнесу подобової оренди.” Спікерами будуть топ-менеджери відомих світових компаній таких як: NAI, Cushman Wakefield та інші.

Якщо Ви у пошуку житла – це чудова можливість отримати вичерпну консультацію від нас по всіх питаннях та придбати нерухомість на найкращих умовах.

Тож запрошуємо всіх зацікавлених і з нетерпінням чекаємо зустрічі!

Деталі: https://forum.novobudovy.pro/?fbclid=IwAR0xFE1T343LWa4FQSOsQROkR0JVBIMg54ZxmB7ZjYieMWUVtlTOVGPNUuE