(068) 000 00 68
USD: 26.3357
EUR: 26.3357

Весняний Діловий Форум

Україна в 2019 — новий період невизначеності чи можливостей?

53458970_512296682511144_6068333797592530944_n

На правах партнерів заходу запрошуємо відвідати 11 квітня 2019 року знакову подію у бізнес-середовищі нашої країни – Весняний Діловий Форум у Park. Art of Rest. Метою заходу є за допомогою експертних досліджень дослідити стан та перспективи розвитку економіки України в короткостроковій та середньостроковій перспективі. Проаналізувати чинники, які впливають на ведення бізнесу в Україні, щоб власники та керівники компаній могли приймати правильні та виважені рішення. Посприяти налагодженню взаємодії між підприємцями та представниками органів влади й місцевого самоврядування з різних регіонів України, а також між підприємцями та іноземними інвесторами.

Головними завданнями, які ставлять перед собою організатори Весняного Ділового форуму є:

  • Обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів.
  • Висвітлення перспектив реформування економічної 
і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світовими стандартами у період Четвертої промислової революції.
  • Розгляд експертних досліджень щодо використання людського капіталу в період значної еміграції та сильної демотивації старіючого населення України.
  • Інформування про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України, етапи реформування та зміни цього сектора в умовах цифрової ери.
  • Вивчення прикладів успішних проектів, що реалізовані 
в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями —лідерами відповідних ринків. Обмін досвідом власників цих компаній та практичні рекомендації щодо уникнення ризиків та помилок на шляху його реалізації.

Детальніша інформація на сайті: https://dilovyy-forum.com.ua/